[Drama] Tomorrow With You (2017) İzliyor..

[Drama] 내일 그대와 / Tomorrow With You (2017) İzliyor..


 
Daum: 8.5/10
Tür: Romantik, Fantastik.
Yayın: Şubat 2017
Bölüm Sayısı: 16
Senarist: Heo Sung Hye
Oyuncular: Lee Je Hoon, Shin Min Ah, Kim Ye Won, Lee Jung Eun, Lee Bong Ryun, Jo Han Chul, Kang Ki Doong, Oh Kwang Rok.
Benim Notum: ★★★★★★★★☆☆


Daha dizi yayınlanmaya başlamadan önce, yine Instagram’da gezerken, fragmanına denk gelmiştim. Shin Min Ah varsa izlettirir diyerek fragmanı açtım. Çünkü Shin Min Ah yı severim, hem iyi bir oyunculuğu var, hem de bıcır bıcır hareketleriyle kendisini izlettiriyor. 


Genellikle bir dizi veya film izleyeceğim zaman önce oyunculara bakıyorum. Eğer yeni çıkan dizilerin arasında bildiğim ve beğendiğim oyuncular yoksa, bu sefer tek tek fragman fragman gezmek zorunda kalıyorum. Bu zahmetli ve yorucu oluyor. Çoğunlukla da bu süreçte sıkılıp “aman izlemiyorum” deyip kapatıyorum. Bunun dışında hiç tanımadığım oyuncular olmasına rağmen konusuyla beni çeken ve izlettiren yapımlar elbette ki oldu. Onlara da vakit buldukça yer vereceğim.

Lee Je Hoon’u daha önce Signal dizisinde izlemiştim. Bu onu izlediğim 2. dizi oluyor. Signal’in kurgusu gerçekten çok kaliteliydi. Tomorrow With You’nun kurgusu Signal’e göre biraz daha zayıf gibi görünüyor. Birçok yerde daha farklı bir kurgu olabilirdi diye düşündüm. Açıkçası ilk fragmanı izlediğimde bana, 2009 Amerikan yapımı olan “Zaman Yolcusunun Karısı” filmini anımsatmıştı. Bu nedenle izlerken ister istemez bir kıyaslama içerisine girdim ve beklentimi olabildiğince yüksek tuttum. 


Tüm bu eksi noktalara rağmen benden 8 puan alır bu dizi. Shin Min Ah’nın tatlılıkları yeter. Diğer dizilerde başrollerin kavuşmasını beklerken ciğerimi kuruyor. Ha oldu ha olacak derken bir bakmışız dizi bitmiş. Bu dizinin en güzel yanlarından biri de insanı tatlı romantik sahnelere doyuruyor olması. Bir de merak uyandırmayı çok iyi başarmışlar. Bazı konuların hala gizemini koruması güzel. Tabi yine de finali bir görmek lazım. Çünkü ne diziler gördüm çıtayı yükseltip yükseltip finalde “Ama yaa..!” diye bir düşüşe geçiren ve hatta deyim derindeyse yere çarpan… Yine de ben finalde Jo Han Chul’dan güzel bir hamle bekliyorum. 

Siz de bu dizi ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İyi seyirler dilerim ^^

Yorumlar