[Drama] Man From The Stars (2014) İzliyor…[Drama] 별에서 그대 / Man From The Stars (2014) İzliyor…

 
Imdb: 8.5/10
Tür:  Romantik, Komedi, Fantastik
Yayın:  Aralık 2013- Şubat 2014
Bölüm Sayısı: 21
Senarist:  Park Ji Eun
Oyuncular:  Kim Soo Hyun, Jun Ji Hyun
Benim Notum★★★★★★★★★☆


Dream High’da Kim Soo Hyun’u ilk gördüğümde, bu çocuğu niye başrol yapmışlar ki diye düşünmüştüm. O sıra, Taec Yeon daha bir karizmatik gelmişti. Man From The Stars’ın fragmanını ilk gördüğümde ikisinin aynı kişi olduğunu algılayamamıştım. Nasıl ya? Kendimden utandım resmen. Dedim sen kimi beğenmiyorsun şapşiik… İtiraf ediyorum; bir süre ekrana boş boş baktığım doğrudur.


Jun ji Hyun’u ilk izlediğim dizi Man From The Stars dizisidir. Oyunculuğuna hayran kaldım. Çok yakışıyor bu deli haller ona. Gerçek hayatta –kamera arkası görüntülerde falan- öyle tatlı, öyle sessiz, hanım hanımcık bir bayan ki ayrıca bir hayran bırakıyor kendine. Evli ve bir erkek çocuk annesi aynı zamanda. Hiç göstermiyor değil mi?

Diziye gelecek olursak, cool takılan bir uzaylımız var: Do Min Joon. Benim için Kim Soo Hyun’un adı Do Min Joon olarak kaldı bu diziden sonra. E tabi başrol oyuncumuzun uzaylı olması sebebiyle bir takım telekinezik ve teleportik özellikleri var. Dizi bu özelliğiyle “fantastik” kategorisine giriyor olsa da her Kore dizisi gibi temelde “romantik-komedi” –daha çok komedi- bir aşk dizisi. Jun Ji Hyun burada ünlü bir oyuncuyu canlandırıyor. Çiftimizin birbirlerine kapı komşusu olmasıyla ortalık karışıyor.

Kesinlikle Kore dizileri arasında klasiklerin arasında bir dizi. Başka söze hacet yok. 
Diziyi izlerken pekçoğumuzun DoMinJoon hakkında hissettikleri...

Yorumlar